لوسرن

درباره لوسرن

لوسرن

جوهره سوییس

منطقه ی لوسرن با سواحل زیبا و پس زمینه ای از کوه های تاثیرگذارش، به " سوییس در مقیاسی کوچکتر یا جوهره سوییس "  معروف گشته است. لوسرن مجموعه ای از موزه های غنی، سالن های تئاتر و جشنواره های مختلف را در اختیارتان می گذارد. این شهر، خانه ی مرکز فرهنگی و کنگره است که یک شاهکار معماری محسوب شده و به وسیله ی معمار آوانگارد معروف Jean Nouvel خلق شد.

بهترین مناظر:

شهر لوسرن، دریاچه و پیرامونش، بهترین مناظر را در دل خود جای داده اند. از بالای دیوار باستانی Musegg ، چشم انداز بدیعی از لوسرن زیر پای شماست . کوه های اطراف برای گشتی یک روزه عالی هستند : این رکورد شکنان، عنوان اولین قطار چرخ دنده های در کوه Rigi و شیب دارترین راه قطار در Pilatus را با خود در اروپا یدک می کشند. تله کابین های Rotair در Titlis اولین تله کابین های Cabrio در Stanserhorn نیز اولین تله کابین های دو طبقه و بدون سقف در دنیا می باشند.

جاذبه ها :

  • Chapel Bridge:
  • این بنای قرن چهاردهمی، بسیارپربازدید بوده به طوری که بیشترین عکاسی های گردشگران در این بنا صورت می گیرد.
  • مرکز فرهنگی و کنگره ی لوسرن KKL  : معماری این ساختمان به تنهایی نفس ها را در سینه حبس می کند و داخل ساختمان نیز گوشه ای از فرهنگ که برای خود سطح خاصی دارد را به نمایش می گذارد.
  • دریاچه ی لوسرن : دریاچه ی لوسرن رابا یکی از پنج کشتی زیبای بخار درنوردید.
  • بزرگترین ناوگان کشتی های موتوری و بخار در کل قاره ی اروپا را در اختیار دارد که با نشان دادن مناظر شگفت انگیز اطراف دریاچه ی لوسرن، چشمانتان را نوازش خواهد کرد.
  • نظرتان در مورد رفتن به کوه Burgenstock واستفاده از بلندترین آسانسور فضای باز اروپا با نام Hammet schwand چیست؟