زرمات

درباره زرمات

لحظات بیادماندنی

Zermatt (1620 متر) محبوب ترین دهکده ی کوهستانی در جهان با منظره ای از قله ی Matterhorn ، با ضربان زندگی می تپد. مغازه، کافه، بار و هتل های لوکس انتخاب های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند . اینجا بهشت ورزشکاران آلپاین، طرفداران اسکی، عاشقان زندگی و دوستداران طبیعت است. Zermatt – Matterhorn رازآلود و باشکوه سوژه ی محبوب عکاسان، اسطوره و نمادی برای ورزشکاران آلپاین و سمبل و نشانه ی برجسته ی کشور سوییس است.

جاذبه ها:

برف را لمس کنید:

تجربه ای بی نظیر در بهشت یخچال های Matterhorn در انتظار شماست : به بالاترین ایستگاه تله کابین در اروپا در ارتفاع 883, 3 متری بروید. چشم انداز 360 درجه آن بالا شما را جادو خواهد کرد: در بخش سوییسی، فرانسوی و ایتالیایی کوهستان های آلپ، 14 تا از بزرگ ترین  یخچال های طبیعی آلپ در احاطه ی 38 قله ی سر به فلک کشیده ی 4000 متری قرار گرفته اند.

از دیگر جاذبه ها می توان به تیوپ سواری روی برف، سینما، قلعه ی یخی، مغازه های پیک، بام با سکوی چشم انداز و تجهیزات گسترده ی رصد اشاره کرد.

Gornergrat:

یک جاده ی ریلی بازدید کنندگان را تا بالای کوه و ارتفاع 089, 3 متری می برد چشم انداز در این ارتفاع ، فوق العاده است.

موزه ی Matterhorn:

در این موزه تجهیزاتی که در اولین صعود به Matterhorn در سال 1856 مورد استفاده قرار گرفته، به نمایش گذاشته شده است. این صعود به طرز غم انگیزی پایان یافت.

بهشت یخچال های Matterhorn:

به وسیله ی تله کابین های حاضر در این کوه باشکوه، شما می توانید تا ارتفاع 883, 3 متری که بلندترین ارتفاع در اروپا محسوب می شود، بالا بروید، به محل سکوی رصد رفته و از مرتفع ترین قلعه ی یخی در جهان بازدید کنید از دیدن پارک ماجراجویی Wolli  غافل نشوید.