برن

درباره برن

برن پایتخت كشور سوئیس و یكی از شهرهای قشنگ اروپا با خیابانهای زیبا و فواره های جالب میباشد. این شهر مردمانی بسیار با اخلاق دارد كه سعی می كنند كه به توریست توجه داشته باشند. كلیسای اعظم آن به سبك گوتیك با شیشه های رنگی می باشد و ساعت معروف نجومی در نزدیكی آن قرار دارد و همچنین موزه هنر- موزه تاریخ- موزه پست و باغ گیاه شناسی جالبی در این شهر وجود دارد.در كشور سوئیس میتوانید با اتوبوس یا قطاربه هر نقطه ای از آن سفر نمائید واز كشورهای اروپایی می توانید  با هواپیما به برن سفر كنید.

 

شهری که چشم ها را به خود خیره می کند

این شهر با طبیعت بی مانندش و تجربه ای فراموش ناشدنی به مقصدی برتر و با استانداردهای بالا با فاصله ای بسیار زیاد، از دیگر مقاصد تبدیل شده است. جای شگفتی نیست که ژنو برای بار دوم از طرف سازمان معتبر جوایز سفر جهانی (WTA ) به عنوان " یکی از مقاصد پیشروی گردشگری در اروپا 2015 " معادل با جایزه اسکار در صنعت توریسم انتخاب شد.

ژنو به همه خوشامد می گوید !

شما چه خواهان یک گشت دریایی عاشقانه، خریدهای گران و لوکس، درمان،هنر غذاخوری باشید و چه به دنبال تجربه های اکتیو با فعالیت هایی در فضای بازو یا گشت روزانه در آلپ باشید، ژنو تمام آنچه را که خواهانش هستید و حتی بیشتر به شما تقدیم می کند. فستیوال های موسیقی، فیلم و فرهنگی در کنار گنجینه ای از موزه ها و رویدادهای مهم بین المللی، این شهر را به کانون توجه در طول سال مبدل کرده است.

جاذبه ها:

نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو به عنوان یکی از رویدادهای معتبر مرتبط با اتومبیل را از دست ندهید . (اوایل مارس)

فستیوال ژنو : این رویداد از آخر ژوئیه تا اواسط اوت جریان دارد. این فستیوال معمولا با یک آتش بازی مهیج همراه می شود.

شهر بین المللی ژنو، بین المللی ترین شهر در جهان است. این شهر با وجود تنها 190 هزار ساکن، مقر 35 سازمان بین المللی و 250 سازمان غیردولتی مانند صلیب سرخ، سازمان ملل و سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای است.

ژنو یکی از ده شهر اول جهان از نظر سطح بالای استانداردهای زندگیست. شهر ژنو یک بعد برجسته ی انسانی دارد.

خرید، هنر خوراک شناسی، فرهنگ، آرامش : همه و همه در این سفر مهیاست.